Sleva 46 %
Luxusní plnicí pero Renato Cortese s vojenskými motivy, Cerimonia
Luxusní plnicí pero Renato Cortese s vojenskými motivy, Cerimonia

Luxusní plnicí pero Renato Cortese s vojenskými motivy, Cerimonia

CERST
SKLADEM
10 988 Kč
po slevě 5 934 Kč
POPIS ↓↑

Luxusní plnicí pero Renato Cortese Cerimonia, limitovaná edice

Plnicí pero s vojenskými motivy, Cerimonia
Pera z této kolekce byla vytvořena ve spolupráci s italskou armádou s myšlenkou na vytvoření pamětního předmětu k příležitosti stého výročí první světové války. Tato vize ožila díky uměleckým dovednostem mistra Francesco Rienzi, který se inspiroval uniformami používanými při slavnostních ceremoniích. Čistý a elegantní design činí tato pera vzácnými a rafinovanými uměleckými díly. Barevná kombinace černé a sytě modré evokuje barvy uniformy nosící se ctí a hrdostí. Psaní budoucnosti s emocemi minulosti!

Rozměry: délka pera bez víčka 12,3 cm, délka zavřeného pera 14 cm, délka hrotu 1,9 cm
Hmotnost pera: 30 g
Materiál: italská pryskyřice, kovové prvky pozlaceny 24 kt zlatem
Hrot: ocel, iridium
Dodáváno v dárkové krabičce spolu se čtyřmi náhradními inkoustovými bombičkami.

Historie Renato Cortese
Renato Cortese se narodil ve staré neapolské rodině, která vyráběla luxusní kožené rukavice. Od svých mladých let Renato doprovázel svého otce při nákupech kůží a v dílnách při výrobě. Po ukončení studií odešel Renato do Milána, aby se osamostatnil. Stále však zůstával věrný oblasti podnikání svého otce. Pracoval mnoho let ve firmách v Miláně, dokud nebyl zaměstnán jako ředitel společnosti se sídlem v Dánsku. V roce 2001 se díky nové pracovní nabídce vrátil zpět do Neapole. Tato pozice byla pro Renata dokonalá, neboť představovala tvoření vysoce kvalitních kožených výrobků a luxusních doplňků.
Dnes, o více než deset let později, využívá Renato Cortese všechny své nabité zkušenosti a znalosti ve světě módy k vytváření vlastních kolekcí.
Luxusní pera značky Renato Cortese jsou vyráběna italskými mistry oboru. Zakladatel značky Renato Cortese klade vysoký důraz na kvalitu použitých materiálů a preciznost výroby. Každá část per Renato Cortese je pečlivě vybírána a řemeslně zpracována. Jednotlivé fáze výroby jsou pravidelně kontrolovány. Díla z produkce Renato Cortese jsou odrazem nostalgie a lásky ke klasické ruční výrobě.

DORUČENÍ ↓↑
STANDARDNÍ DODÁNÍ
MÁTE DOTAZ? ↓↑
EXPRESNÍ DODÁNÍ
EXPRESNÍ DODÁNÍ
Při objednávce odeslané do 16:30
odesíláme zboží ještě tentýž den.
BEZPEČNÝ NÁKUP
BEZPEČNÝ NÁKUP
Zboží můžete vrátit
do 30 dní bez udání důvodu.
BALENÍ
BALENÍ
Každý nákup od nás
je dokonale zabalen.
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Doprava ZDARMA
na všechny objednávky.
Používáním těchto internetových stránek souhlasíte s poskytnutím souborů cookies, které jsou nezbytné pro pohodlné nakupování