Luxusní šperkovnice ANTORINI, White Glamour, italská ruční práce
Luxusní šperkovnice ANTORINI, White Glamour, italská ruční práce

Luxusní šperkovnice ANTORINI, White Glamour, italská ruční práce

ant-box-small-white-jewell
SKLADEM
20 873 Kč
POPIS ↓↑
Luxusní šperkovnice ANTORINI, White Glamour, malá

Nádherná šperkovnice ANTORINI představuje vrcholné umění Itálie ve výrobě tradičních luxusních šperkovnic. Mistrovská práce v dokonalé harmonii s elegancí představuje jedinečný zážitek a to nejlepší místo pro Vaše šperky. Box je dělen do šesti oddělení pro Vaše šperky, manžetové knoflíčky či jiné drobné předměty. Šperkovnice je dokonale polstrována a opatřena zamykáním na klíček.

Rozměr: 27 x 13 x 6 cm
Materiál: ušlechtilé dřevo

Výroba z intarzovaného dřeva je historické a tradiční umění.
Řada šperkovnic ANTORINI je v podstatě moderní a geometrická kompozice, která vytváří exkluzivní design pomocí vyjmutí, vložení a kombinace různých barevných kusů. Jednotlivé díly jsou harmonicky začleněny do povrchu, a tak vytváří kompaktní vrstvu. Toto řemeslné umění je starou a vznešenou tradicí z jižní Itálie z oblasti kolem Sorrenta a ovládají ho pouze kvalifikovaní a zkušení umělci, kteří umění po staletí předávají z generace na generaci. Intarzované dřevo se vyrábí tradiční technikou a vyžaduje pozoruhodnou úroveň řemeslnických dovedností.

Každý kus je jedinečný a vysoce kvalitní. Vysoká kvalita výrobků ANTORINI je zajištěna řadou faktorů: jemností designu, výběrem dřeva, speciální technikou ruční práce a bezvadným provedením každé výrobní fáze. ANTORINI je hrdé na konzistentní kvalitu své produkce.

Návod na údržbu.

Nepoužívejte prosím žádné agresivní čisticí prostředky. Produkt je třeba čistit pouze čistým, lehce vlhkým hadříkem.


Intarzované dřevo je starobylé a velmi obtížné umění.

Jedná se o moderní a geometrickou kompozici, která vzniká řezáním, vkládáním a umístěním různě barevných kousků dřeva, které vytvářejí vzor. Tyto kusy se vkládají pod úroveň povrchu, takže vytváří design nacházející se na stejné úrovni jako povrch. Umění ručně vyrobeného dřeva je starou a vznešenou italskou tradicí, která je typická pro jižní Itálii, a to zejména pro oblast Sorrento, a mohou ji vytvářet jen vysoce kvalifikovaní řemeslníci, kteří si předávají umění z generace na generaci. Všechny dřevěné vložky jsou vyráběny ručně, tradičními metodami, které řezbáři dovedli na pozoruhodnou úroveň. Každá práce je unikátní kus a její hodnota je úměrná kvalitě.

Úroveň kvality ovlivňuje mnoho důležitých faktorů: vytříbenost designu, volba dřeva, jemnost ruční práce a dokonalé provedení konečné fáze lepení, krytí a čištění.

ANTORINI výroba se pyšní důsledným dosahováním kvality v každém aspektu své produkce.


DORUČENÍ ↓↑
STANDARDNÍ DODÁNÍ
DORUČENÍ DRUHÝ DEN
MÁTE DOTAZ? ↓↑
EXPRESNÍ DODÁNÍ
EXPRESNÍ DODÁNÍ
Při objednávce odeslané do 16:30
odesíláme zboží ještě tentýž den.
BEZPEČNÝ NÁKUP
BEZPEČNÝ NÁKUP
Zboží můžete vrátit
do 30 dní bez udání důvodu.
BALENÍ
BALENÍ
Každý nákup od nás
je dokonale zabalen.
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Doprava ZDARMA
na všechny objednávky.
Používáním těchto internetových stránek souhlasíte s poskytnutím souborů cookies, které jsou nezbytné pro pohodlné nakupování